Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Atrakcionai.lt - pramogų nuoma visoje Lietuvoje

Moderni Tvora-TVORŲ SPRENDIMAI KIEKVIENAM!

2022 Gegužės 17d., 09:57
  • Moderni Tvora-TVORŲ SPRENDIMAI KIEKVIENAM! Moderni Tvora-TVORŲ SPRENDIMAI KIEKVIENAM! Moderni Tvora-TVORŲ SPRENDIMAI KIEKVIENAM! Moderni Tvora-TVORŲ SPRENDIMAI KIEKVIENAM!
  • Moderni Tvora-TVORŲ SPRENDIMAI KIEKVIENAM! Moderni Tvora-TVORŲ SPRENDIMAI KIEKVIENAM! Moderni Tvora-TVORŲ SPRENDIMAI KIEKVIENAM!
Naudodami inovatyviausią įrangą, galime sudaryti 3D planą ir pateikti kainų pasiūlymus jau pirmo matavimo metu.
Nestandartiniams sklypams paruošiame individualius planus, atsižvelgiant į unikalų teritorijos reljefą, taip užtikrindami tobulą tvoros pritaikymą jūsų valdoms. Ilgametę patirtį turinti profesionalų komanda padės ne tik išsirinkti geriausią tvoros variantą jūsų įmonės ar privačiam sklypui, bet ir atliks visus gamybos ir montavimo darbus, bene greičiausiai Lietuvos rinkoje. Visiems darbams suteikiame garantiją.
Pas mus rasite didelį aukščiausios kokybės skardų bei kitų medžiagų pasirinkimą, užtikrinantį šimtaprocentinį jūsų poreikių įgyvendinimą. Kad mūsų tvora atitiktų jūsų įvaizdį, taip pat galėsite rinktis iš plataus spalvų asortimento.

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje.

El.p.: andriusj@modernitvora.lt
Tel.: 8 663 47011
Fb: Moderni Tvora
https://www.facebook.com/ModerniTvora/

Kontaktai Paskelbė:AndriusTelefonas:+37066347011El. paštas:andriusj@modernitvora.lt Vietovė:Kauno rajonas Svetainė:www.facebook.com/ModerniTvora/
Skelbimo statistikaParodytas: 1789 k.Peržiūrėtas: 165 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

sharonarnett (El. p. favourarnett{eta}gmail.com)2022 Rugpjūčio 31d., 05:14Labas brangioji, kaip tau sekasi? Mano vardas Sharon Arnett, man labai malonu susipažinti mano nuotraukos, ačiū
( sharonarnett572@gmail.com )
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
KaunoSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE