Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Atrakcionai.lt - pramogų nuoma visoje Lietuvoje

Aliuminiai bokšteliai-mažiausios kainos Lietuvoje.

2023 Gegužės 24d., 04:00
  • Aliuminiai bokšteliai-mažiausios kainos Lietuvoje.Aliuminiai bokšteliai-mažiausios kainos Lietuvoje.Aliuminiai bokšteliai-mažiausios kainos Lietuvoje.Aliuminiai bokšteliai-mažiausios kainos Lietuvoje.
  • Aliuminiai bokšteliai-mažiausios kainos Lietuvoje.Aliuminiai bokšteliai-mažiausios kainos Lietuvoje.Aliuminiai bokšteliai-mažiausios kainos Lietuvoje.Aliuminiai bokšteliai-mažiausios kainos Lietuvoje.
  • Aliuminiai bokšteliai-mažiausios kainos Lietuvoje.Aliuminiai bokšteliai-mažiausios kainos Lietuvoje.
Aliuminiai bokšteliai - pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, todėl jie gali būti skirti ilgam ir intensyviam naudojimui. Bokšteliai yra labai stabilūs – jiems nereikalingi papildomi tvirtinimai. Jie yra labai lengvi, todėl Jūs be vargo galėsite perstumti pastolius į kita darbo vietą. Dėl pastolių konstrukcijų stiprumo ir patvarumo, jie atlaiko daug didesnes apkrovas, negu tradiciniai pastoliai ir bokšteliai. Tai vieni stabiliausių, lengviausių ir patvariausių bokštelių pasaulyje. Plačiai naudojami statybose, pastatų aptarnavime ir remonte. Jie pagreitina darbą ir ženkliai sumažina išlaidų biudžetą. Tai optimalus sprendimas visiems darbiniams aukščiams ir bet kokioje vietoje. ALUBERG bokšteliai atitinka visas saugos technikos normas – tai reiškia aukščiausią Jūsų saugumo laipsnį. ALUBERG bokšteliais naudotis saugu ir paprasta! Aliumininis bokštelis ALUBERG HOME (3-7m) 1500x700 mm Darbinis aukštis :3m- 328.19 eur Darbinis aukštis :5m- 752.57 eur Darbinis aukštis :7m- 1120.34 eur Tel. +37064090009 email: info@pastoliai.eu . Daugiau informacijos pastoliai.eu .

Kontaktai Paskelbė:pastoliai.euTelefonas:+37064090009El. paštas:info@pastoliai.eu Vietovė:Kauno rajonas Svetainė:pastoliai.eu
Skelbimo statistikaParodytas: 11170 k.Peržiūrėtas: 669 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
KaunoSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE